Jak się rejestrować, publikować opinie i propozycje w naszym serwisie

Głównym celem serwisu jest ułatwienie obustronnego kontaktu między społeczeństwem, a stowarzyszeniem. Każdy użytkownik serwisu może publikować swoje opinie, poruszać interesujące go tematy i opiniować poruszane przez innych problemy.

Pisać w serwisie można w dwojaki sposób:
1. Użytkownik może komentować bieżące tematy korzystając z formularza komentarzy.
2. Można również rozpoczynać całkowicie nowe tematy. Aby rozpocząć nowy temat należy się zarejestrować, podać swój login, adres e-mail oraz hasło [dwukrotnie]. Po czym od razu można się zalogować. Weryfikacja adresu e-mail nie jest konieczna.
Będąc zalogowanym należy wejść do sekcji „Wpisy” -> „Dodaj nowy”, wpisać temat i tekst, można wybrać kategorię i kliknąć przycisk „Opublikuj” (niebieski) po prawej stronie panelu. Temat pojawi się na głównej stronie serwisu.