Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Przyjaciół Powiatu Tarnogórskiego powstało i zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Gliwicach w styczniu 2006. Celem naszej organizacji jest aktywne i systematyczne oddziaływanie na lokalne instytucje samorządowe mające je mobilizować do zdecydowanie bardziej efektywnej pracy na rzecz poprawy rozwoju powiatu.
Problematyka, która znajdzie się w kręgu naszych zainteresowań, wynikać będzie:

• z zadań statutowych stowarzyszenia
  • a także z informacji interesantów, tj. każdego z obywateli, który zechce na naszej stronie zamieścić uwagi dotyczące niezbędnych zmian poprawiających warunki bytu w miejscu swojego zamieszkania oraz okolic

Licząc na powszechny udział mieszkańców Powiatu Tarnogórskiego – z autopsji znających problemy życia codziennego, zachęcamy i namawiamy do korzystania z naszej strony internetowej i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz ewentualnymi propozycjami rozwiązania istniejących sytuacji.

Zawiadamiamy ponadto, że o wszelkich podejmowanych działaniach i efektach naszych poczynań będziemy Państwa informować na naszej stronie www.stowarzyszenie.tgory.pl

Prezes Adam Gołąbski